Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

2020-11-05-07-16-55 Nowy oddział w Gdańsku

 

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować o otwarciu nowego oddziału firmy Respol w Gdańsku. Nasza firma stale rozwija się i poszerza obszar działań, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Respol istnieje na rynku już od 1989 r. Jesteśmy w 100% firmą rodzinną. Od ponad trzydziestu lat zbieramy doświadczenia w pracy z instalatorami, firmami wykonawczymi, a także inwestorami. Specjalizujemy się w technice grzewczej, instalacyjnej , sanitarnej i odnawialnych źródłach energii.

Znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego wiele uwagi poświęcamy fachowemu doradztwu. Nasz zespół handlowców i doradców technicznych posiada niezbędną wiedzę branżową, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Respol Export-Import tworzy sieć trzynastu hurtowni, usytuowanych w największych ośrodkach miejskich Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Czeladź czy Gliwice, a teraz również Gdańsk.

 

Oddział w Gdańsku mieści się przy ul. Jabłoniowej 64, w dogodnym punkcie komunikacyjnym - blisko obwodnicy Trójmiasta.

 

Z łatwością można dojechać do nas z każdej strony Polski. Do Państwa dyspozycji oddajemy również duży, wygodny parking.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów, zainteresowanych współpracą z firmą Respol. W nowym oddziale znajdziecie Państwo asortyment do niewielkiego remontu oraz do realizacji dużej inwestycji wymagającej fachowego doradztwa i kompleksowej obsługi.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia nowego oddziału i skorzystania z naszej oferty

 

Nasi specjaliści czekają na Państwa by służyć pomocą w dniach:

Poniedziałek – piątek w godzinach 7-16.

Dane kontaktowe nowego oddziału znajdziecie Państwo również w zakładce kontakt.

  

 Producenci