Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

II Edycja Programu Lojalnościowego ZAKOŃCZONA

 

W ramach II Edycji Programu Lojalnościowego – Wygraj Nagrody z Respolem , w dniach 24.04-28.04.2017 r.,  odbył się wyjazd do Hiszpanii.  

Naszą podróż rozpoczęliśmy od zwiedzania Barcelony, która dzięki cennym zabytkom oraz  wyjątkowej atmosferze, została uznana  za  najpiękniejsze  miasto w Hiszpanii.


Barcelona śladami Gaudiego to wspaniałe kamienice, kolorowe budowle jak z bajki,  które sprawiają, że spacery stają się wyjątkową przygodą . Widzieliśmy wiele pięknych  i ciekawych miejsc, takich jak Park Guell , Sagrada Familia, Plac Hiszpański, Góra Montjuic, Plac Narodowy oraz Stadion Olimpijski.
Główną  atrakcją wyjazdu był  mecz Fc Barcelona – Osasuna na stadionie Camp Nou, zakończony wynikiem 7-1,  dla „Dumy Katalonii”.  Wspólnie dopingowaliśmy wygraną drużynę.

Na koniec wyjazdu pozwoliliśmy sobie na chwilę odpoczynku w kurorcie na wybrzeżu Hiszpanii, w miejscowości Malgrat de Mar położonym blisko plaży. Wieczorami umijaliśmy czas naszym Klientom wspólnym biesiadowaniem przy muzyce oraz spacerami wzdłuż pięknej plaży.

Dziękujemy uczestnikom za świetną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Programu.

 

Za pomoc w organizacji wyjazdu dziękujemy producentom:Producenci