Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

Majówka połączona z MINI Targami organizowana przez Respol - 10.09.2014

Majówka połączona z MINI Targami organizowana przez Respol

dla klientów oddziału Gliwic i Bielska – Białej

 

23 maja zorganizowaliśmy wspólnie z czołowymi dostawcami szkoleniowo-integracyjną imprezę dla najważniejszych klientów oddziałów Gliwice i Bielsko-Biała.

Wszystko zaczęło się o godzinie 14, kiedy przed siedziby oddziałów podjechały dyliżanse i przetransportowały nas do Westernowego Miasteczka Twinpigs w Żorach. Na początek zaserwowaliśmy gościom steki z bizona i zaprosiliśmy na MINI Targi, w czasie których nastąpiła wymiana informacji. Producenci przedstawiając swoją ofertę z zainteresowaniem przyjmowali uwagi i sugestie wykonawców.

Oczywiście organizując imprezę zadbaliśmy również o zamówienie wspaniałej pogody. W promieniach majowego słońca do dyspozycji zaproszonych gości były wszystkie atrakcje miasteczka: Koło Młyńskie, Karuzela Whisky, itd. Zainteresowanie było naprawdę spore, a rekord popularności należał do Tajemniczych Podziemi, które niektórzy z uczestników „zwiedzali” po kilka razy.

Dodatkowymi atrakcjami były pokazy iluzjonisty oraz rewolwerowców posługujących się np. lassem z godną pozazdroszczenia sprawnością. O tym, że to nie takie proste, nasi gości mieli okazję przekonać się niebawem.

Kolejnym punktem naszego spotkania były bowiem konkursy, w których nagrody przygotowaliśmy wspólnie z zaproszonymi do zabawy producentami. Był więc bieg w Gaciach Klowna, rzut kowbojskim kapeluszem i wspomniany wcześniej rzut lassem. I tu okazało się, iż pomimo niewielkiej odległości od „rumaków”, które należało schwytać, nie wszyscy dokonali tej sztuki.

Na koniec wręczyliśmy wszystkim uczestnikom pamiątkowe kubki…, a właściwie to nie na koniec, ponieważ wtedy udaliśmy się do miejscowego Saloonu. I w tym momencie, gdy zamykają się za nami wahadłowe drzwi, kończy się również nasza relacja. Należy jedynie dodać, że pojedynków nie było, więc liczba naszych klientów nie uległa zmniejszeniu. Natomiast miła atmosfera jaka towarzyszyła nam do późnych godzin nocnych  na pewno zaowocuje w przyszłości.

 

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb

<< Poprzednie Play > Stop Nastepne >>Producenci