Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0


Nowości i innowacje

Viteco ecoTOUCH 850i - nowa jakość w sterowaniu ogrzewaniem

Większość nowych instalacji grzewczych

zawiera kilka źródeł ciepła i układów.

Maszyna do rur RIDGID

RIDGID PC 116 Najlepsza maszyna do cięcia rur do codziennej pracy w warsztacie i na budowie

5-warstwowa rura Purmo PexPenta

PexPenta to 5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego, wykonana z sieciowanego polietylenu o wysokiej gęstości.

 

Rozszerzony typoszereg Wilo-Yonos PICO

Nowa rodzina pomp Wilo-Yonos PICO trafiła na polski rynek w 2012 r.,jako zamiennik wycofywanych pomp stałoobrotowych typu Star-RS.

System JunkersHome z modułem MB100-LAN

Dzięki nowemu regulatorowi w ofercie Junkers zarządzanie pracą gazowego

kotła kondensacyjnego jest teraz możliwe z dowolnego miejsca na świecie.

Kotły Ecocondens Crystal 20, 25, 35

Kotły z grupy ECOCONDENS CRYSTAL w wersji jedno- i dwufunkcyjnej to jedne z najnowocześniejszych

i najmniejszych na europejskim rynku urządzeń wykorzystujących efekt kondensacji do celów grzewczych.

Czysta woda od Sanha

Czysta woda stanowi od wieków najważniejsze źródło zdrowia i życia ludzi,

dlatego tak ważne jest, aby była ona wolna od wszelkich zanieczyszczeń i

mikroorganizmów, czysta i gotowa do użycia.

Viteco ecoTOUCH 850i

Wielofunkcyjny regulator pogodowy

 

Grzejniki Gavia 50 Plus

 Zwiększyło się maksymalne ciśnienie robocze z 1,0 MPa do 1,6 MPa (16 Bar).

Zehnder: Tak pięknie może wyglądać ciepło!

Firma Zehnder jest producentem szerokiej gamy dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych,

systemów wentylacji komfortowej z rekuperacją oraz systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego.

Armatura Kraków (KFA) - nowości w ofercie

Roth Micro-Step Twinbloc

Oczyszczalnie ścieków Roth Micro-Step Twinbloc znajdują zastosowanie, jeśli istnieje potrzeba odprowadzenia ścieków bytowych z gospodarstw domowych, a nie ma możliwości wybudowania centralnej lub lokalnej oczyszczalni ścieków 

Zawory serii ZV od ESBE

Prezentujemy nowość w ofercie ESBE: zawory z serii ZV przeznaczone do regulacji temperatury pojedynczego pomieszczenia z termostatami lub do przełączania strumienia wody grzewczej między obiegiem grzewczym a ciepłą wodą użytkową.

Nowości Viteco

 

Rok 2013 to rok sporych zmian w ofercie VITECO, ponieważ kolektor ES1V/2,0 o powierzchni czynnej 1,86 m2 został recertyfikowany. Jego sprawność optyczna wzrosła z 76% do 80%, dlatego od 2013 r. we wszystkich specyfikacjach technicznych niniejszego kolektora pojawiać się będzie właśnie ta wartość.

Rok 2013 to rok sporych zmian w ofercie VITECO, ponieważ kolektor ES1V/2,0 o powierzchni czynnej 1,86 m2 został recertyfikowany. Jego sprawność optyczna wzrosła z 76% do 80%, dlatego od 2013 r. we wszystkich specyfikacjach technicznych niniejszego kolektora pojawiać się będzie właśnie ta wartość.

 

Klimakonwektor Purmo Vido

Dwufunkcyjny klimakonwektor Vido to nowość i

przemyślane rozwiązanie ułatwiające uzyskanie optymalnej temperatury

w pomieszczeniach domowych oraz biurowych.

 

Syrobloc typu 330 DN20 od SYR

Armatura Syrobloc 330 służy do zabezpieczania przed przekroczeniem ciśnienia zamkniętych podgrzewaczy wody użytkowej. Posiada wymagane przez normy elementy osprzętu dla zabezpieczenia podgrzewaczy wody, spełniając jednocześnie wymagania klasy pierwszej dotyczące hałasu w budynkach (wg DIN 4109).

Recovair - wentylacja od Vaillanta

Marka Vaillant rozszerza swoją ofertę o nowoczesną, przyjazną środowisku technikę wentylacyjną z odzyskiem ciepła – rekuperatory recoVAIR.

Grzejnik Inventio od Instal-Projekt

Grzejnik centralnego ogrzewania INVENTIO odpowiada zapotrzebowaniu na estetyczne rozwiązania odbiorców, którzy cenią sobie wyszukany styl i nowoczesny design.

Nowe wymienniki w ofercie NIBE-BIAWAR

Oferta NIBE-BIAWAR została poszerzona o wymienniki c.w.u. serii W-E i BUZ, skonstruowane specjalnie do współpracy z pompami ciepła.

Concept by Ideal Standard

Technologia, komfort użycia, estetyka wykonania i cena: w przypadku Concept 100wszystko współgra ze sobą idealnie

Technika sanitarna Concept cz. 1

Marka Concept, obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat, w Polsce do tej pory znana była przede wszystkim z doskonałej jakości produktów techniki instalacyjnej i grzewczej

Rewolucja w technice grzewczej - technologia spawania laserem w produkcji kolektorów słonecznych

Firma Hewalex jako pierwsza zastosowała w procesie produkcyjnym technologię spawania laserem. Poniżej opis tego rozwiązania, które powinno zainteresować każdego instalatora.

Makroterm - nowość w technice grzewczej

Technika grzewcza w Polsce wzbogaciła swoją ofertę. Oto nowa propozycja Makrotermu - turbokominek® Vetro. Poniżej szczegółowa prezentacja.

TECE - nowości w technice grzewczej

Nowy rok w TECE zaczął się pracowicie - firma wprowadza nowe linie produktowe z zakresu techniki grzewczej i techniki instalacyjnej.

Purmo przedstawia klimakonwektor VIDO

Wciąż sporo dzieje się w technice grzewczej. Tym razem Purmo prezentuje swój nowy produkt - klimakonwektor Vido.

Wygodne rozwiązanie dla instytucji - all-in-one od Franke

Firma Franke przygotowała kompleksowe rozwiązanie dla instalatorów, którzy często wykonują zlecenia w obiektach użyteczności publicznej. Poniżej prezentujemy moduł sanitarny Franke All-in-one.

Udogodnienie dla instalatora od Niczuk-Metall

Niczuk-Metall wprowadza do swojej oferty nowe modele kształtek motażowych, które mają stanowić udogodnienie zarówno dla instalatora, jak i użytkownika.

Oszczędności w technice grzewczej - izolacje do zaworów ESBE

W 2012 roku ESBE rozszerza swój asortyment o izolację termiczną. Firma wprowadza kompletny asortyment izolacji termicznych do zaworów ESBE z serii VRG i VRB (DN15‐40).

Cersanit promuje wyjątkowe kabiny

Cersanit promuje wyjątkowe linie kabin prysznicowych: Amida, Xantia oraz Irga.

Poniżej krótka prezentacja.

Ariston wprowadza nowe pompy ciepła

Ariston poszerza ofertę o nowe modele pomp ciepła NUOS. W asortymencie techniki grzewczej na rok 2012 znajdzie się 12 modeli o pojemności od 80 do 300 litrów.

V-exakt II - nowość Heimeier

Zmiany w marce Heimeier: dotychczasowa wersja zaworu termostatycznego V-exakt została zastąpiona modelem V-exakt II z nastawą wstępną, który ma być rozwiązaniem bardziej innowacyjnym i energooszczędnym.

Exclusive Green HE od Beretty

Ciągły wzrost cen paliw i energii elektrycznej sprzyja rozwojowi zaawansowanej technologii, umożliwiającej coraz tańszą eksploatację urządzeń grzewczych.

Danfoss Link - wygodne rozwiązanie dla ogrzewania

Bezprzewodowy panel sterujący pracą pompy ciepła Danfoss Link™ to nowe rozwiązanie dla systemu grzewczego od firmy Danfoss.

Nowe urządzenia od De Dietrich

De Dietrich zaprezentował niedawno nowe typoszeregi urządzeń, w tym pompę ciepła powietrze-woda Alezio AWHP-II V220. Poniżej prezentujemy szczegółową prezentację tego oraz innych nowych produktów De Dietrich.

Cerapur Acu Smart - nowość od Junkersa

Marka Junkers, jeden z potentatów w technice grzewczej, wzbogaciła się właśnie o nowy model wiszącego kotła kondensacyjnego Cerapur Acu Smart.

Nowe regulatory Roth - Energy Logic Touchline

Firma Roth z początkiem roku wzbogaca swoją ofertę o system regulacji ogrzewania płaszczyznowego - Energy Logic Touchline.

Weba wprowadza przejścia przez ścianę

Tym razem coś z techniki instalacyjnej. Firma Weba przedstawiła niedawno nowość w swojej ofercie - przejścia przez ścianę, które ułatwią życie niejednemu instalatorowi.

Nowe pompy ciepła od NIBE

Początek 2012 roku przyniósł poszerzenie oferty NIBE o nowe pompy ciepła: modele F2026 i F2300.

eLka Glass - nowy kominek Makroterm

Polski producent techniki grzewczej wprowadza na rynek nowy produkt - turbokominek® eLka Glass to wkład kominkowy z płaszczem wodnym.

Nowe kabiny Sanplast

Seria TX firmy Sanplast wzbogaca się o nowe produkty - kabiny prysznicowe, drzwi oraz brodziki. Poniżej prezentujemy niektóre nowe modele.

Energooszczędne termoregulatory ESBE

ESBE podczas marcowych targów w Nordbygg w Szwecji, MCE w Mediolanie oraz Instalacje w Poznaniu zaprezentuje LTC200, nowe energooszczędne termoregulatory.

Łazienka z pomysłem od Sanplast

Oferta producentów wanien i kabin prysznicowych jest naprawdę bogata. Standardowe rozwiązania nie zawsze jednak się sprawdzają. Na komfort kierowania się wyłącznie własnym gustem oraz upodobaniami przy wyborze wyposażenia łazienki można sobie pozwolić wyłącznie wtedy, kiedy dysponuje się dużą, nieograniczoną niczym przestrzenią.

Wygodne akcesoria do grzejników

Grzejniki drabinkowe odmieniły łazienki – są wygodne i poręczne, a drabinka świetnie sprawdza się jako przestrzeń do suszenia. Jak jeszcze można wykorzystać grzejnik łazienkowy? Okazuje się, że odpowiednio dobrane akcesoria oferują wiele przydatnych funkcji: rąbka tajemnicy uchyla Instal-Projekt.

Systemy solarne Viteco

Na rynek odnawialnych źródeł energii wkracza nowa silna marka – Viteco, będąca synonimem wysokiej jakości i nowoczesnej technologii. W jej ofercie można znaleźć przede wszystkim systemy solarne, które powstają w zaawansowanym procesie produkcyjnym, gwarantującym trwałość i dużą oszczędność. Prezentujemy szczegółowo poszczególne elementy systemu solarnego Viteco.

Bogata oferta drzwi prysznicowych od Sanplast

Nowoczesne miejsce prysznicowe to nie tylko elegancki wygląd i przyciągające oko detale. Przede wszystkim to rozwiązania techniczne, dzięki którym codzienne użytkowanie jest niezwykle łatwe. Efektowne wykończenie i uzyskanie najwyższej funkcjonalności umożliwi dobranie odpowiednich drzwi prysznicowych, których bogaty wybór zapewnia oferta firmy Sanplast S.A.

Aqualift F - nowe przepompownie Kessel

W ofercie firmy Kessel pojawiła się nowa przepompownia Aqalift F LW600 do ścieków zawierających fekalia. Poniżej znajdą Państwo krótką prezentację tego produktu.

Zintegrowany system ogrzewania i chłodzenia Makroterm

Makroterm wprowadza do swojej oferty system, który ma zrewolucjonizować technikę grzewczą i sprawić, że praca instalatora będzie jeszcze łatwiejsza! Przedstawiamy zintegrowany system ogrzewania i chłodzenia.

Odpływ liniowy Kessel - Linearis Compact

Prysznicowy odpływ liniowy Linearis Compact jest pierwszym odpływem w ofercie firmy Kessel, który występuje aż w dziewięciu długościach: od 300 do 1150 mm.

Termostatyczne zawory VTA od ESBE

Zawory mieszające serii VTA są termostatycznymi zaworami trójdrogowymi. Każdy zawór wyposażony jest w termoelement - oznacza to, że urządzenia działają bez zasilania elektrycznego.

Poznaj bestsellery Instal-Projektu

Lekkie i delikatne – te słowa najlepiej opisują grzejniki AMBRA R i BOLERO z grupy Light. Choć są białe, to prawdziwe czarne konie w naszej ofercie. Klasycznie proste, smukłe i subtelne, są łazienkowym ideałem dla miłośników prostoty i elegancji. Zadbaliśmy o to, by ich cena również była light. Do grzejników z grupy Light szczególnie polecamy równie dobrą i niedrogą grzałkę EGB.

Cerapur Acu Smart od Junkers

Junkers prezentuje wiszący gazowy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem 48 litrów i automatyką pogodową.

Pompa obiegowa Yonos PICO od Wilo

Przedstawiamy bezdławnicową elektroniczną pompę obiegową Wilo do wodnych instalacji grzewczych wszystkich rodzajów oraz instalacji klimatyzacyjnych.

Grzejnik aluminiowy Gavia

Produkcja aluminiowego grzejnika Gavia odbywa się w nowoczesnym zakładzie należącym do Grupy Kapitałowej Armatura Kraków w Nisku.

Afro New - nowa odsłona dobrego stylu

Afro New to nowy modułowy grzejnik Instal-Projektu. Smukłe pionowe profile, połączone w prosty i elegancki sposób, to nowoczesny pomysł na dostarczanie ciepła w dobrym stylu i w niemal każdym rozmiarze.

Grzałka MOA - nowość od Termy

Grzałki elektryczne dają doskonałą możliwość łatwego zarządzania ciepłem. Działają natychmiast, nie wymagają specjalistycznej instalacji doprowadzającej, są łatwe w montażu i w połączeniu z grzejnikiem stanowią lokalne źródło ciepła. Takie rozwiązanie sprawdza się np. przy suszeniu ubrań lub ręczników przez cały rok albo przy dogrzewaniu wybranych pomieszczeń w okresach poza sezonem grzewczym.

Oczyszczalnie ścieków BioKem - nowość Wavin

Wavin właśnie poszerzył ofertę o kompaktowe biologiczne oczyszczalnie ścieków BioKem 6-90 RLM (równoważna liczba mieszkańców) - urządzenia idealne na obszarach, na których budowa kanalizacji sanitarnej jest ekonomicznie nieuzasadniona. Niektórzy z was mieli okazję oglądać model BioKem 6EN podczas tegorocznej ekspozycji Wavin na targach WodKan 2012 w Bydgoszczy.
Producenci