Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

O nas

Respol – kompleksowa obsługa dla wymagającego klienta

Potrzebujesz materiałów do niewielkiego remontu? Realizujesz dużą inwestycję, wymagającą kompleksowej obsługi? Cenisz fachowe doradztwo? Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wystarczy, że odwiedzisz hurtownię Respol Export-Import, a znajdziesz wszystko to, o czym pisaliśmy powyżej.

Firma istnieje już od 1989 r., a więc od ponad dwudziestu lat zbieraliśmy doświadczenia w pracy z instalatorami, firmami wykonawczymi, a także inwestorami. Specjalizujemy się w technice grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej. Współpracowaliśmy z organami administracji publicznej, zarówno krajowej, jak i lokalnej, a także z przedsiębiorstwami energetyki cieplnej, gazowniami oraz wodociągami. Dzięki zróżnicowanej bazie klientów udało nam się wypracować indywidualne rozwiązania dla każdej branży.

Znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego wiele uwagi poświęcamy wykonywanemu przez nas doradztwu. W Respolu nie tylko specjaliści z działów technicznych, ale również handlowcy i inni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę branżową, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Powiedz nam, czego szukasz i jakie są Twoje potrzeby, a z pewnością znajdziemy najbardziej komfortowe dla Ciebie rozwiązanie. Przywiązujemy wagę do tego, by zawsze do Twojej dyspozycji był jeden z doradców – tak, abyś wychodząc z jednego z naszych oddziałów, czuł się jak klient właściwie obsłużony.

Respol Export-Import tworzy sieć dwunastu punktów handlowych, usytuowanych w największych ośrodkach miejskich Polski, takich jak Kraków, Wrocław czy Gliwice. Naszą najważniejszą lokalizacją jest jednak Warszawa, gdzie kilka miesięcy temu otworzyliśmy nową siedzibę główną. Udało nam się stworzyć prawdziwy kompleks dla instalatora – oprócz magazynu, w którym znajdują się dziesiątki tysięcy produktów, przygotowaliśmy sklep samoobsługowy, w którym każdy klient ma łatwy i szybki dostęp do najpotrzebniejszych produktów. To układ w stronę tych, którzy są niekiedy zmuszeni do niespodziewanego uzupełniania swoich zasobów.

Nowa siedziba na Bukowieckiej 73 w Warszawie to przede wszystkim miejsce, w którym chcieliśmy skupić wszystkie swoje najważniejsze działy – szkoleniowy, logistyki, magazynowania, a przede wszystkim obsługi klienta, dzięki czemu nasza nowa kwatera główna stanowi miejsce, w którym każdy z odwiedzających nas instalatorów załatwi wszystkie sprawy od A do Z. Zapewni to nasz wykwalifikowany zespół, który w każdej chwili służy pomocom klientom naszej nowej siedziby.

Respol dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług wyznaczała nowe standardy w branży hurtu artykułami grzewczo-instalacyjnymi. Gdy dodamy do tego nowy, ekskluzywny salon łazienek, który również mieści się w nowej siedzibie firmy, otrzymamy kompleksową obsługę klienta działającego w naszej branży. A to właśnie zadowolenie klientów w Respolu liczy się najbardziej.

Kontakt: Warszawa Centrala, Reguły, Czeladź, Warszawa Burakowska, Kraków, Wrocław, Gliwice, Bielsko-Biała, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Jaworzno, Kraków 2.

NIP: 527-24-18-733, REGON: 015592871, KRS 0000177739 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.Wysokość kapitału zakładowego: 25 262 000,00 złProducenci